Rodzinne grzybobranie w Lasach Spalskich


1 października 2023 r.

Rodzinna Integracja w Spalskich Lasach!
1 października 2023r był wyjątkowym dniem dla naszych rodzin z Oddziału Łódzkiego.
Pomimo skromnego zbioru grzybów, spędziliśmy fantastyczny czas na świeżym powietrzu, pełen radości i wzajemnej integracji za co serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Inowłódz- Bogdanowi Kąckiemu i oraz ekipie Rodzin z zaprzyjaźnionego Koła Inowłódz.
Nie było znaczenia, że grzyby ukrywały się przed nami - mieliśmy zbyt wiele atrakcji i okazji do wspólnego spędzenia czasu.
Nasze dzieci bawiły się wesoło pod gołym niebem, a my dorośli mogli porozmawiać i wymienić się doświadczeniami na temat wielodzietności.
W programie mieliśmy wszystko, co potrzebne do udanego dnia: wspólną degustację grochówki, gry i zabawy dla dzieci, a nawet warsztaty tematyczne. 
Spacerując po lesie, mieliśmy okazję podziwiać piękno jesieni i cieszyć się bliskością natury. To była prawdziwa dawka świeżego powietrza i odprężenia.
To wydarzenie udowodniło, że wspólnota rodzin wielodzietnych jest wyjątkowa i ważna. Poznawanie się nawzajem, dzielenie się doświadczeniami i radością z życia to nasza siła. 
Dziękujemy wszystkim za udział i za wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że takie spotkania staną się tradycją, która będzie budować więzi i wzmacniać naszą społeczność

 

 

Podczas naszego grzybobrania nie mogło zabraknąć fantastycznej współpracy z Lasami Państwowymi.

Leśnicy z Nadleśnictwa Spalskiego zorganizowali dla nas niezapomniane warsztaty i pogadanki o tajnikach grzybobrania.

 

 

Zarząd Oddziału Łódzkiego serdecznie dziękuje Iwonie Szczepańskiej i całej ekipie Rodzin z Koła w Inowłodzu za organizację Rodzinnego Grzybobrania w Lasach Spalskich dla rodzin zrzeszonych w Oddziale Łódzkim

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter