Projekt "Survivalowa Rodzina"


Od sierpnia do grudnia 2022r,  Związek Dużych Rodzin 3plus Oddział Łódzki, realizował projekt pn. "Survivalowa rodzina", który był współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego.

 

W każdym projektowym wydarzeniu, wzięło udział 100osób z rodzin wielodzietnych zrzeszonych w Związku Dużych Rodzin 3+ z województwa łódzkiego.

 

1. Spływ kajakowy rzeką Pilicą- 13.08.2022. Spływ miał swój początek w Tomaszowie Mazowieckim, mierzył 20km i trwał 5godzin, trasa kończyła się w Zakościelu.

Na zakończenie spływu na rodziny czekała ciepła zupa, kiełbaska z ogniska i grilla oraz muzyka do tańca.

 

2. Survival w lesie- 1.10.2022r, Poligon ZONA- lasy w pobliżu Nowosolnej. Przez 8h wszyscy członkowie Rodzin mieli okazję nauczyć się strzelania z łuku, z broni ASG, brali udział w rodzinnych rozgrywkach w paintball, zostali przeszkoleni z udzielania pierwszej pomocy oraz jak przetrwać w trudnych survivalowych warunkach. W przerwach można było rozgrzać się ciepłą herbatą lub kawą i zaspokoić głód sycącą grochówką. Na zakończenie odbyło się integracyjne ognisko :)

 

 

3. Jesienny 3-dniowy rodzinny wypoczynek w Murzasichle- 13-16.10.2022r. W czasie pobytu w górach Rodziny miały okazję zwiedzić Zakopane, Dolinę Kościeliską, Rusinową Polanę, dowiedzieli się wielu ciekawych faktów o oscypkach i serkach góralskich, bawili się z kapelą góralską oraz relaksowali w Termach Chochołowskich.

 

4. Szkolenia z zarządzania kryzysowego i obrony cywilnej - odbyły się Andrespolu, Rawie Mazowieckiej i Inowłodzu

 

 

 

 

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter